Jēkabs

Apartaments JĒKABS ir nosaukts par godu slavenākajam Kurzemes Hercogistes hercogam - hercogam Jēkabam. Hercogs Jēkabs piedzima Kuldīgā un tieši viņa valdīšanas laikā Kurzemes hercogiste piedzīvoja savu lielāko uzplaukumu (hercoga portretu Jūs varat aplūkot viesistabā). Apartamenta JĒKABS akcenttonis ir zeltaini oranžs un tas simbolizē prieku un uzplaukumu.

Continue ReadingJēkabs

Fridrihs

Apartaments FRĪDRIHS ir nosaukts par godu hercogam Frīdriham Ketleram - tālredzīgam un mērķtiecīgam politiķim, kuram sarežģītos apstākļos izdevās saglabāt Kurzemes hercogistes valstisko neatkarību (hercoga portretu Jūs varat aplūkot viesistabā). Apartamenta FRĪDRIHS akcenttonis ir pērļu pelēkais, kas simbolizē mieru un stabilitāti.

Continue ReadingFridrihs

Gothards

The GOTHARDS suite acquired its name in honour of the founder and Duke of Kurzeme – Gothards Ketlers – whose portrait is hung on the living room wall. The signature colour of this suite is juniper.

Continue ReadingGothards

Vilhems

Apartaments VILHELMS ir nosaukts par godu Kurzemes hercogam Vilhelmam - spilgtai, radošai un neatkarīgai personībai (hercoga portretu Jūs varat aplūkot viesistabā). Apartamenta VILHELMS akcenttonis ir rubīn sārtais, kas simbolizē radošumu un šis ir vienīgais HOTEL GOTHARDS studio apartaments.

Continue ReadingVilhems