Jēkabs

Apartaments JĒKABS ir nosaukts par godu slavenākajam Kurzemes Hercogistes hercogam - hercogam Jēkabam. Hercogs Jēkabs piedzima Kuldīgā un tieši viņa valdīšanas laikā Kurzemes hercogiste piedzīvoja savu lielāko uzplaukumu (hercoga portretu Jūs varat aplūkot viesistabā). Apartamenta JĒKABS akcenttonis ir zeltaini oranžs un tas simbolizē prieku un uzplaukumu.

Continue ReadingJēkabs

Fridrihs

Apartaments FRĪDRIHS ir nosaukts par godu hercogam Frīdriham Ketleram - tālredzīgam un mērķtiecīgam politiķim, kuram sarežģītos apstākļos izdevās saglabāt Kurzemes hercogistes valstisko neatkarību (hercoga portretu Jūs varat aplūkot viesistabā). Apartamenta FRĪDRIHS akcenttonis ir pērļu pelēkais, kas simbolizē mieru un stabilitāti.

Continue ReadingFridrihs

Gothards

Apartaments GOTHARDS ir nosaukts par godu Kurzemes hercogistes dibinātājam Gothardam Ketleram (hercoga portretu Jūs varat aplūkot viesistabā). Apartamentā GOTHARDS kā interjera akcenttonis, izmantots olīv zaļais, kas simbolizē dzīvību un augšupeju.

Continue ReadingGothards

Vilhems

Apartaments VILHELMS ir nosaukts par godu Kurzemes hercogam Vilhelmam - spilgtai, radošai un neatkarīgai personībai (hercoga portretu Jūs varat aplūkot viesistabā). Apartamenta VILHELMS akcenttonis ir rubīn sārtais, kas simbolizē radošumu un šis ir vienīgais HOTEL GOTHARDS studio apartaments.

Continue ReadingVilhems