Mūsu apartamenti

Obligātie lauki atzīmēti ar *

Premium apartamentu viesnīca

ATPŪTIES - IEPAZĪSTI - IZBAUDI

Hotel Gothards atrodas blakus Kuldīgas vecpilsētai klusā vietā īsas pastaigas attālumā no Ventas Rumbas, Vecā Kuldīgas tilta un Kuldīgas vecpilsētas ar daudzām kafejnīcām, restorāniem un apskates objektiem. Nakšņojot Hotel Gothards Jūs varat izbaudīt gan lauku videi raksturīgo mieru un klusumu, gan to, ka Kuldīgas vecpilsēta ir viegli un ātri sasniedzama. Hotel Gothards premium apartamentu viesnīca – tas ir laikmetīgs un klasisks dizains, augstas kvalitātes gultas, dūnu spilveni un segas, plašas un kvalitatīvi iekārtotas vannas istabas, pilnībā aprīkotas virtuves un labiekārtota teritorija, kurā katram numuram ir paredzēta sava atpūtas vieta ar dārza mēbelēm. Mēs parūpēsimies par to, lai Jums gribētos šeit atkal un atkal atgriezties!

Mūsu APARTAMENTI

Mūsu apartamenti veidoti, lai Jūs izbaudītu kvalitatīvu atpūtu Kuldīgā.

Gothards

Apartaments GOTHARDS ir nosaukts par godu Kurzemes hercogistes dibinātājam Gothardam Ketleram (hercoga portretu Jūs varat aplūkot viesistabā). Apartamentā GOTHARDS kā interjera akcenttonis, izmantots olīv zaļais, kas simbolizē dzīvību un augšupeju.

Jēkabs

Apartaments JĒKABS ir nosaukts par godu slavenākajam Kurzemes Hercogistes hercogam – hercogam Jēkabam. Hercogs Jēkabs piedzima Kuldīgā un tieši viņa valdīšanas laikā Kurzemes hercogiste piedzīvoja savu lielāko uzplaukumu (hercoga portretu Jūs varat aplūkot viesistabā). Apartamenta JĒKABS akcenttonis ir zeltaini oranžs un tas simbolizē prieku un uzplaukumu. 

Fridrihs

Apartaments FRĪDRIHS ir nosaukts par godu hercogam Frīdriham Ketleram – tālredzīgam un mērķtiecīgam politiķim, kuram sarežģītos apstākļos izdevās saglabāt Kurzemes hercogistes valstisko neatkarību (hercoga portretu Jūs varat aplūkot viesistabā). Apartamenta FRĪDRIHS akcenttonis ir pērļu pelēkais, kas simbolizē mieru un stabilitāti.

Vilhelms

Apartaments VILHELMS ir nosaukts par godu Kurzemes hercogam Vilhelmam – spilgtai, radošai un neatkarīgai personībai (hercoga portretu Jūs varat aplūkot viesistabā). Apartamenta VILHELMS akcenttonis ir rubīn sārtais, kas simbolizē radošumu un šis ir vienīgais HOTEL GOTHARDS studio apartaments.